ÜCRETLER
Üyelik
Üye Olmak İstiyorum
Videolar
Bu Tarifler Sağlıklı Zayıflatır
Hadi, sağlıklı çorbalar için tıklayın.
Çorbalar
Et Yemekleri
Sebze Yemekleri
Salatalar
Tatlılar
Kaçamak
Diğer
Cilt Bakımı
 
Merhaba,

"Yiye yiye" zayıflatma sistemimize hoş geldiniz. Eskisinden daha fazla yiyerek zayıflayacağınız sistemimizin ayrıntıları aşağıdadır. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay bu tedavinizi, doktor, diyetisyen, psikolog, gıda mühendisi, hemşire, laboratuar görevlisi ve bilgisayar mühendisinden oluşan dev bir ekip ile beraber devam ettirecektir.

İstanbul içinden ya da İstanbul dışından gelmek isteyenlere göre tedavi düzenlenmektedir.

Tedaviye karar veren hastalarımızın 0 216 709 07 08 numaradan randevu almaları gerekmektedir.
Grup Tedavisi
Mail ile Tedavi
Diğer
24 HAFTALIK TEDAVİ
KISA PROGRAM 8 HAFTALIK TEDAVİ

24  HAFTALIK

4  HAFTADA BİR GÖRÜŞME

DÜNYADA BİR İLKİ YAŞAYACAKSINIZ ;

TÜM ÖĞÜNLER CEP MESAJI İLE TELEFONUNUZDA !

Sistemimize üye olan tüm hastalara ,24 hafta boyunca tüm öğünleri, cep telefonlarına SMS olarak gönderilmekte ve böylece, ister dağ başında, ister denizin ortasında olsun, listeyi bulamamak gibi bir sıkıntıları olmamaktadır.

Bu uygulama dünyada ve ülkemizde ilk ve tektir.

Tüm hastalarımıza HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN sunulmaktadır.SİSTEMİN PROGRAMI

 

AYDA BİR KLİNİĞE GELME SEÇENEĞİ

Bu proğram, 24 haftalık yani ,yaklaşık 6 aylık bir programdır. Ayda bir kliniğe gelinmekte, aradaki 15 günlerde ise, diyetisyenler tarafından hastamız telefon ile aranmaktadır.

15 GÜNDE BİR KLİNİĞE GELME + PSİKOLOG AVANTAJI SEÇENEĞİ

Arzu eden hastalarımız 15 günde bir kliniğe gelmeli programı da alabilirler.15 günde bir program alan hastalarımız, telefon  ile psikolog görüşmesi avantajına da sahip olacaklardır.

 

SİSTEMİN İŞLEYİŞİ

 

1)     MEDİKAL DANIŞMANLARINIZ İLE TANIŞMA

Bu sistemdeki beslenme programı tedavisine başlamak isteyen hastalarımız telefon ile randevu alırlar. Geldikleri ilk gün tüm tedavileri boyunca danışacakları , mail ile sürekli iletişim halinde olacakları MEDİKAL DANIŞMANLARI ile tanışırlar.

Vücut yağ, su, kas ve kemik analizi ile metabolizma ölçümü yapılır.

Eğer sistem için gerekli kan tahlillerini kliniğimizde yaptırmak isterseler kan alınır.

Medikal danışmanları tarafından ayrıntılı bir tıbbi sorgulama yapılır.

Psikologlarımızın daha sonra değerlendireceği özel bir psikolojik test doldururlar.

Diyetisyenimiz, gıda mühendisimiz veya doktorumuz tarafından 5 - 7 ‘li grup halinde, sistemin bundan sonrasının anlatıldığı 15 dakikalık bir konferans verilir.

 

·         1.5 saat sürecek tüm bu işlemlerin sonunda ilk gün yapılacak uygulamalar biter.

 

2) Dr. GÜRKAN KUBİLAY İLE İLK KONFERANS 


Hastalarımız , bu ilk konferans sonrası,hasta yoğunluğuna göre, aynı gün veya 3-4 gün içinde Dr.Gürkan Kubilay tarafından yapılacak konferansa girerler. Hastalarımız konferans sonrası evlerine gönderilirler

Daha sonra Dr. Gürkan Kubilay ve 15 kişiden oluşan ekibi tüm kan testlerinizi , psikologlarımızın sizin hakkındaki görüşlerini ve tıbbi sorgulama sonucunuzu birlikte değerlendirir.Size uygun beslenme listelerini önceden hazırlar ve medikal danışmanınız tarafından bu listeler 24 – 48 saat içinde size mail yoluyla gönderilir.

Ayrıca sistem doktorumuz 48 - 72 saat içinde size ayrıntılı bir mail atarak, çıkan test sonuçlarınız ve eğer ,kullanmanız gereken, hastalıklara bağlı ilacınız var ise ,bunlar hakkında bilgi verir. İnsülin direnci probleminiz var ise bunun tedavisi doktorlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılır, ancak başka bir hastalığınız ( Örnek, Kolesterol Yüksekliği , Troid problemleri, Kansızlık vs. ) var, ise bu konuda başlangıç tedavisi önerisi yapılır ancak hastalığınızın takibi arzunuza göre isteride dışarıda isterseniz kliniğimizden randevu alınarak İç Hastalıkları Uzmanına yönlendirilirsiniz.

 

HEM GRUP – HEM BİREYSEL GÖRÜŞME AVANTAJI

Dr.G.Kubilay ile bu ilk görüşmeden sonra , eğer 4 HAFTADA BİR bir gelmeli planı seçmiş iseniz. 24  haftada 6 kez daha kliniğe gelirsiniz.

Eğer , 15 günde bir gelmeli planı almış iseniz , 24 hatada 12 kez kliniğe gelirsiniz.

Her gelişinizde vücut analizi tekrar yapılmakta ve bu sonuçlara göre her defasında , yine kişiliğinize özel ve tartı sonucuna göre yeni listeler alınmaktadır.

Bu 6 gelişinizin 2 tanesinde Klinik Danışmanınız ile 1-2 kişilik gruplarla 10 dakikalık BİREYSEL GÖRÜŞME, 2 tanesinde Pikologumuz ile  8 – 10 kişilik GRUP görüşmesi,  2 tanesinde de Dr.Gürkan Kubilay ile 10 – 15  kişilik Grup görüşmesine girilir.Bu sayılar , durumunuza göre , Dr.G.Kubilay tarafından değiştirilebilir.

12 kez gelecek iseniz , görüşme sayıarı 2 kat artacaktır.

Grup görüşmesinin avantajı, başkalarının nasıl gittiğini görmek, sizdeki problemlerin başkasında da olup, olmadığını anlamaktır. Bireysel görüşme sayesinde de topluluk içinde söyleyemediklerinizi söyleme imkanınız olacaktır.

KLİNİK DANIŞMAN

İlk randevunuzda sizinle görüşen, sistemi Dr.Gürkan Kubilay kadar iyi bilen sağlık profesyonelleridir. Sizlere kişisel mail adreslerini vereceklerdir. Bu sayede, her türlü, diyet listesi, randevu vs sorunlarınızı bu adres üzerinden paylaşma olanağınız olacaktır. Maillerinize 24 saat içinde cevap verilmektedir. Teknik bir aksaklık nedeni ile cevap alamadığınız takdirde lütfen doktor@gurkankubilay.com’a durumu bildiriniz.

PSİKOLOG GÖRÜŞMESİ

Sadece 15 günde bir gelen hastalarımıza hiçbir ücret ödemeden sunduğumuz bir imkandır.

Eğer , tedavi planınızı , ‘4 haftada birden’’ , ‘’15 günde bir ‘’gelmeli plana çevirir iseniz , ek bir avantaj olarak , bu 24 haftalık periyod içinde 3 kez ,psikologlarımız tarafından tel ile aranarak , 15 dakikalık bir görüşme alır, bu görüşmelerle motiasyonunuzun artmasını sağlarız.

LİSTELERİN 1 GÜN ÖNCEDEN GÖNDERİLMESİ

Her görüşmede , sizin geçmiş 4  haftayı nasıl geçirdiğiniz sorgulanır ve YAĞ AĞIRLIK takibiniz yapılır. Soru ve sorunlarınız cevaplanır. Sizi evinize gönderdikten sonra tüm ekip oturur ve sizin durumunuza göre yeni listeler hazırlar. Bu listeleri de, bir sonraki randevunuza gelmeden 1 gün önce veya aynı gün mail adresinize gönderir.Yani , size ,randevunuza gelmeden 1 gün önce gönderilen liste , sizin 27 gün önce söylediklerinize ve ölçümlerinize göre hazırlanmış listedir.1 gün önce veya aynı gün göndermede amaç, gelmeden listenizi inceleyip, ertesi gün bize liste hakkında soru sorma şansı verebilmektir.

Ancak, eğer geldiğiniz gün , bir önce verilen listelerden istenilen sonuç alınamamış ise , hemen o günün akşamı size yeni listeler hazırlanır , size gönderilir ve elinizdeki listeler iptal edilerek , bu listeleri yapmanız istenir.

RANDEVUNUZA GELEMEMİŞ  İSENİZ

Listeniz zaten 1 gün önceden gönderilmiş olacaktır. Ancak yine de size, neden gelemediğinizi soran ve sorun olup, olmadığını araştıran bir mail gelecektir. Lütfen randevularınıza uyunuz ki, size 1 sonraki randevunuz için uygun listeleri hazırlayalım.

Randevunuza gelemediğiniz günün akşamı, ayrıca , klinik danışmanınız da sizi tel. ile arar ve bu durumun nedenini sorgular.

Tedavi sürecinde erteleme ya da ücret iadesi gibi durumlar olamadığı için randevulara uyulması , tedavinin sağlıklı yürütülebilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.


Bu 24 haftalık pakette Dr.Gürkan Kubilay ile ilk görüşme de dahil 2 veya gerek görülürse 3 KEZ ( 15 günde bir gelmeli paket alanlar 4 – 5 kez) 
 karşı karşıya gelinmektedir. Tedavi daha sonra 24’er haftalık paketler halinde uygun YAĞ AĞIRLIĞINA inene ve İnsülin direnciniz yok olana kadar devam etmektedir. Görüşmeler esnasında, Dr. GÜRKAN KUBİLAY' ın uygun gördüğü hastalar, ekibimiz tarafından daha sık aralıklarla görülecektir.

Hastalarımızdan İstenilen Tahliller

Kan tahlillerini kliniğimizde yaptırmak isteyen hastalarımızın AKŞ, İnsülin, SGOT, SGPT, T3, T4, TSH, Total Kolesterol, HDL Kolesterol, LDL Kolesterol, Trigliserid, Ürik Asit, Üre, Hemogram, Homa İndeksi tahlilleri için ayrı bedel öderler.

NOT :Sistem ve Ücretler için 0 216 709 07 08 veya 0 212 556 60 71 ’no’lu telefonlardan  bilgi alınız.

Copyright © 2009
Dr. Gürkan Kubilay
Online Ziyaretçi 19
Bugün Ziyaretçi 935
İç Hastalıkları Uzmanı
Dr.Gürkan Kubilay