ÜCRETLER
Üyelik
Üye Olmak İstiyorum
Videolar
Bu Tarifler Sağlıklı Zayıflatır
Hadi, sağlıklı çorbalar için tıklayın.
Çorbalar
Et Yemekleri
Sebze Yemekleri
Salatalar
Tatlılar
Kaçamak
Diğer
Cilt Bakımı
 
Merhaba,

"Yiye yiye" zayıflatma sistemimize hoş geldiniz. Eskisinden daha fazla yiyerek zayıflayacağınız sistemimizin ayrıntıları aşağıdadır. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay bu tedavinizi, doktor, diyetisyen, psikolog, gıda mühendisi, hemşire, laboratuar görevlisi ve bilgisayar mühendisinden oluşan dev bir ekip ile beraber devam ettirecektir.

İstanbul içinden ya da İstanbul dışından gelmek isteyenlere göre tedavi düzenlenmektedir.

Tedaviye karar veren hastalarımızın 0 216 709 07 08 numaradan randevu almaları gerekmektedir.
Grup Tedavisi
Mail ile Tedavi
Diğer
24 HAFTALIK TEDAVİ
24  HAFTALIK


2 - 4  HAFTADA BİR GÖRÜŞME


DÜNYADA BİR İLKİ YAŞAYACAKSINIZ ;


TÜM ÖĞÜNLER CEP MESAJI İLE TELEFONUNUZDA !


Sistemimize üye olan tüm hastalara ,24 hafta boyunca tüm öğünleri, cep telefonlarına SMS olarak gönderilmekte ve böylece, ister dağ başında, ister denizin ortasında olsun, listeyi bulamamak gibi bir sıkıntıları olmamaktadır.


Bu uygulama dünyada ve ülkemizde ilk ve tektir.


2 HAFTADA BİR kliniğimize gelmeli plan alan hastalarımıza


HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN sunulmaktadır.


 


 


SİSTEMİN PROGRAMI


 


AYDA BİR KLİNİĞE GELME SEÇENEĞİ


Bu proğram, 24 haftalık yani ,yaklaşık 6 aylık bir programdır. 12 haftalık tedavi paketi alan hastamıza , bir 12 hafta da sistem tarafından verilmekte, böylece 24 haftalık bir tedavi planı oluşmaktadır.


Ayda bir kliniğe gelinmekte, aradaki 15 günlerde ise, hastamız kaba kilosunu klinik danışmanına mail olarak atmaktadır


15 GÜNDE BİR KLİNİĞE GELME SEÇENEĞİ


Bu sistemde de 12 haftalık tedavi paketi alan hastamıza , bir 12 hafta da sistem tarafından verilmekte, böylece 24 haftalık bir tedavi planı oluşmaktadır.


Bu hastalarımız 15 günde bir kliniğe gelmeli program almış olurlar ve 15 günde bir kliniğimize gelirler..15 günde bir program alan hastalarımıza tüm öğünlerinin SMS mesajı ile gönderildiği paket de ücretsiz olarak sunulmaktadır. 


 


 


SİSTEMİN İŞLEYİŞİ


 


1)     MEDİKAL DANIŞMANLARINIZ İLE TANIŞMA


Bu sistemdeki beslenme programı tedavisine başlamak isteyen hastalarımız telefon ile randevu alırlar. Geldikleri ilk gün tüm tedavileri boyunca danışacakları , mail ile sürekli iletişim halinde olacakları MEDİKAL DANIŞMANLARI ile tanışırlar.Mdikal danışman, diyetisyen ya da gıda mühendisi olan sağlık profesyonelidir.


Eğer sistem için gerekli kan tahlillerini kliniğimizde yaptırmak isterseler kan alınır.


Psikologlarımızın daha sonra değerlendireceği özel bir psikolojik test doldururlar.


Diyetisyenimiz, gıda mühendisimiz veya doktorumuz tarafından 5 - 7 ‘li grup halinde, sistemin bundan sonrasının anlatıldığı 15 dakikalık bir konferans verilir.


Medikal danışmanları tarafından ayrıntılı bir tıbbi sorgulama yapılır.


Vücut yağ, su, kas ve kemik analizi ile metabolizma ölçümü yapılır.


 ·     1.5 saat sürecek tüm bu işlemlerin sonunda ilk gün yapılacak uygulamalar biter.


 


 2) Dr. GÜRKAN KUBİLAY İLE İLK KONFERANS 


Hastalarımız , bu ilk konferans sonrası,hasta yoğunluğuna göre, aynı gün veya 3-4 gün içinde Dr.Gürkan Kubilay tarafından yapılacak konferansa girerler. Hastalarımız konferans sonrası evlerine gönderilirler


Daha sonra Dr. Gürkan Kubilay ve 15 kişiden oluşan ekibi tüm kan testlerinizi , psikologlarımızın sizin hakkındaki görüşlerini ve tıbbi sorgulama sonucunuzu birlikte değerlendirir.Size uygun beslenme listelerini önceden hazırlar ve medikal danışmanınız tarafından bu listeler 24 – 48 saat içinde size mail yoluyla gönderilir.


Ayrıca sistem doktorumuz 48 - 72 saat içinde size ayrıntılı bir mail atarak, çıkan test sonuçlarınız ve eğer ,kullanmanız gereken, hastalıklara bağlı ilacınız var ise ,bunlar hakkında bilgi verir. İnsülin direnci probleminiz var ise bunun tedavisi doktorlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılır, ancak başka bir hastalığınız ( Örnek, Kolesterol Yüksekliği , Troid problemleri, Kansızlık vs. ) var, ise bu konuda başlangıç tedavisi önerisi yapılır ancak hastalığınızın takibi arzunuza göre isteride dışarıda isterseniz kliniğimizden randevu alınarak İç Hastalıkları Uzmanına yönlendirilirsiniz.


 


 


HEM GRUP – HEM BİREYSEL GÖRÜŞME AVANTAJI


Dr.G.Kubilay ile bu ilk görüşmeden sonra , eğer 4 HAFTADA BİR bir gelmeli planı seçmiş iseniz. 24  haftada 6 kez daha kliniğe gelirsiniz.


Eğer , 15 günde bir gelmeli planı almış iseniz , 24 hatada 12 kez kliniğe gelirsiniz.


Her gelişinizde vücut analizi tekrar yapılmakta ve bu sonuçlara göre her defasında , yine kişiliğinize özel ve tartı sonucuna göre yeni listeler alınmaktadır.


4 haftada bir gelmeli plandaki bu 6 gelişinizin 1 -  2 tanesinde ,Klinik Danışmanınız ile 1-2 kişilik gruplarla 10 dakikalık BİREYSEL GÖRÜŞME,


1-2 tanesinde Psikoloğumuz ile  8 – 10 kişilik GRUP görüşmesi, 


1-2 tanesinde de Dr.G. Kubilay ile 10 – 15  kişilik Grup görüşmesine girilir.Bu sayılar , durumunuza göre , Dr.G.Kubilay tarafından değiştirilebilir.


12 kez gelecek iseniz , görüşme sayıları 2 kat artacaktır.


Grup görüşmesinin avantajı, başkalarının nasıl gittiğini görmek, sizdeki problemlerin başkasında da olup, olmadığını anlamaktır. Grup görüşmesi, Dr.G.Kubilay tarafından her zaman en etkili yöntem olarak kabul edilir.Bireysel görüşme sayesinde de topluluk içinde söyleyemediklerinizi söyleme imkanınız olacaktır.


KLİNİK DANIŞMAN


Unutmayın, tüm listeler Dr.G.Kubilay tarafından hazırlanmıştır.Size özel olarak da, danışmanınız ile görüşülerek küçük değişiklikler yapılmaktadır.


Klinik danışmanınız , ilk randevunuzda sizinle görüşen, sistemi Dr.Gürkan Kubilay kadar iyi bilen sağlık profesyonelleridir. Sizlere kişisel mail adreslerini vereceklerdir. Bu sayede, her türlü, diyet listesi, randevu vs sorunlarınızı bu adres üzerinden paylaşma olanağınız olacaktır. Maillerinize 24 saat içinde cevap verilmektedir. Teknik bir aksaklık nedeni ile cevap alamadığınız takdirde lütfen doktor@gurkankubilay.com’a , yani doğrudan Dr.Gürkan Kubilay’a durumu bildiriniz.


GRUP PSİKOTERAPİ GÖRÜŞMESİ


Sadece 15 günde bir gelen hastalarımıza hiçbir ücret ödemeden sunduğumuz bir imkandır.


Görüşmeler sırasında motivasyonlarında düşüklük saptadığımız hastalarımız , psikologlarımız tarafından belli gün ve saatlerde düzenlediğimiz, ücretsiz grup psikoterapi görüşmelerine çağrılır.


Grup psikoterapisinden sonra hastamız dilerse, küçük bir ücret karşılığı , psikologlarımız ile bireysel görüşme de alabilirler.


LİSTELERİN 1 GÜN ÖNCEDEN GÖNDERİLMESİ


Her görüşmede , sizin geçmiş 2 veya 4  haftayı nasıl geçirdiğiniz sorgulanır ve YAĞ AĞIRLIK takibiniz yapılır. Soru ve sorunlarınız cevaplanır. Sizi evinize gönderdikten sonra tüm ekip oturur ve sizin durumunuza göre yeni listeler hazırlar. Bu listeleri de, bir sonraki randevunuza gelmeden 1 gün önce veya aynı gün mail adresinize gönderir.Yani , size ,randevunuza gelmeden 1 gün önce gönderilen liste , sizin 13 veya 27 gün önce söylediklerinize ve ölçümlerinize göre hazırlanmış listedir.


1 gün önce veya aynı gün göndermede amaç, gelmeden listenizi inceleyip, ertesi gün bize liste hakkında soru sorma şansı verebilmektir.


Ancak, eğer geldiğiniz gün , bir önce verilen listelerden istenilen sonuç alınamamış ise , hemen o günün akşamı size yeni listeler hazırlanır , size gönderilir ve elinizdeki listeler iptal edilerek , bu listeleri yapmanız istenir.


RANDEVUNUZA GELEMEMİŞ  İSENİZ


Listeniz zaten 1 gün önceden gönderilmiş olacaktır. Ancak yine de size, neden gelemediğinizi soran ve sorun olup, olmadığını araştıran bir mail gelecektir. Lütfen randevularınıza uyunuz ki, size 1 sonraki randevunuz için uygun listeleri hazırlayalım.


Randevunuza gelemediğiniz günün akşamı, ayrıca , klinik danışmanınız da sizi tel. ile arar ve bu durumun nedenini sorgular.


Tedavi sürecinde erteleme ya da ücret iadesi gibi durumlar olamadığı için randevulara uyulması , tedavinin sağlıklı yürütülebilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.Bu 24 haftalık pakette Dr.Gürkan Kubilay ile ilk görüşme de dahil 2 veya gerek görülürse 3 KEZ ( 15 günde bir gelmeli paket alanlar 4 – 5 kez) 
 karşı karşıya gelinmektedir. Tedavi daha sonra 24’er haftalık paketler halinde uygun YAĞ AĞIRLIĞINA inene ve İnsülin direnciniz yok olana kadar devam etmektedir. Görüşmeler esnasında, Dr. GÜRKAN KUBİLAY' ın uygun gördüğü hastalar, ekibimiz tarafından daha sık aralıklarla görülecektir.


Hastalarımızdan İstenilen Tahliller


Kan tahlillerini kliniğimizde yaptırmak isteyen hastalarımızın AKŞ, İnsülin, SGOT, SGPT, T3, T4, TSH, Total Kolesterol, HDL Kolesterol, LDL Kolesterol, Trigliserid, Ürik Asit, Üre, Hemogram, Homa İndeksi tahlilleri için ayrı bedel öderler.


Copyright © 2009
Dr. Gürkan Kubilay
Online Ziyaretçi 13
Bugün Ziyaretçi 544
İç Hastalıkları Uzmanı
Dr.Gürkan Kubilay