ÜCRETLER
Üyelik
Üye Olmak İstiyorum
Videolar
Bu Tarifler Sağlıklı Zayıflatır
Hadi, sağlıklı çorbalar için tıklayın.
Çorbalar
Et Yemekleri
Sebze Yemekleri
Salatalar
Tatlılar
Kaçamak
Diğer
Cilt Bakımı
 
Merhaba,

"Yiye yiye" zayıflatma sistemimize hoş geldiniz. Eskisinden daha fazla yiyerek zayıflayacağınız sistemimizin ayrıntıları aşağıdadır. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay bu tedavinizi, doktor, diyetisyen, psikolog, gıda mühendisi, hemşire, laboratuar görevlisi ve bilgisayar mühendisinden oluşan dev bir ekip ile beraber devam ettirecektir.

İstanbul içinden ya da İstanbul dışından gelmek isteyenlere göre tedavi düzenlenmektedir.

Tedaviye karar veren hastalarımızın 0 216 709 07 08 numaradan randevu almaları gerekmektedir.
Grup Tedavisi
Mail ile Tedavi
Diğer
15 GÜNDE 1 KONTROL
YURT İÇİNDEN
AYDA 1 KONTROL
YURT DIŞINDAN

8 HAFTALIK

2 HAFTADA BİR GRUP+BİREYSEL GÖRÜŞME

Bu proğram 2 aylık bir programdır. 2’şer aylık periyodlar halinde devam eder.

MEDİKAL DANIŞMANLARINIZ İLE TANIŞMA

Bu sistemdeki beslenme programı tedavisine başlamak isteyen hastalarımız telefon ile randevu alırlar. Geldikleri ilk gün tüm tedavileri boyunca danışacakları , mail ile sürekli iletişim halinde olacakları MEDİKAL DANIŞMANLARI ile tanışırlar.

Vücut yağ, su, kas ve kemik analizi ile metabolizma ölçümü yapılır.

 Eğer sistem için gerekli kan tahlillerini kliniğimizde yaptırmak isterseler kan alınır. Medikal danışmanları tarafından ayrıntılı bir tıbbi sorgulama yapılır.

Diyetisyenimiz, gıda mühendisimiz  veya doktorumuz tarafından 5 – 6 ‘lı  grup halinde, sistemin bundan sonrasının anlatıldığı 15 dakikalık bir konferans verilir.

 1 – 1.5 saat sürecek tüm bu işlemlerin sonunda ilk gün yapılacak uygulamalar biter.

Dr. GÜRKAN KUBİLAY İLE İLK KONFERANS

Bu ilk konferans sonrası,hasta yoğunluğuna göre , aynı gün veya 3-4 gün içinde Dr.Gürkan Kubilay tarafından yapılacak konferansa girerler.Hastalarımız konferans sonrası evlerine gönderilirler. Daha sonra Dr. Gürkan Kubilay ve 11 kişiden oluşan ekibi  tüm kan testlerinizi , psikologlarımızın sizin hakkındaki görüşlerini ve tıbbi sorgulama sonucunuzu birlikte değerlendirir.Size uygun beslenme listelerini önceden hazırlar ve medikal danışmanınız tarafından bu listeler 24 – 48 saat içinde size mail yoluyla gönderilir.

Ayrıca sistem doktorumuz 24-48 saat içinde size ayrıntılı bir mail atarak, çıkan test sonuçlarınız ve eğer kullanmanız gereken, hastalıklara bağlı ilacınız var ise bunlar hakkında bilgi verir. İnsülin direnci probleminiz var ise bunun tedavisi doktorlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılır, ancak başka bir hastalığınız ( Örnek, Kolesterol Yüksekliği , Troid problemleri, Kansızlık vs. ) var, ise bu konuda başlangıç tedavisi önerisi yapılır ancak hastalığınızın takibi arzunuza göre isteride dışarıda isterseniz kliniğimizden randevu alınarak İç Hastalıkları Uzmanımız tarafından yapılır.

 

HEM GRUP – HEM BİREYSEL GÖRÜŞME AVANTAJI

Dr.G.Kubilay ile bu ilk görüşmeden sonra , eğer 15 günde bir gelmeli planı seçmiş iseniz. 8 haftada 4 kez daha kliniğe gelirsiniz.Her gelişinizde vücut analizi tekrar yapılmakta ve bu sonuçlara göre her defasında , yine kişiliğinize özel ve tartı sonucuna göre yeni listeler alınmaktadır.

Bu 4 gelişinizin 2 tanesinde Klinik Danışmanınız ile 1-2 kişilik gruplarla 10 dakikalık BİREYSEL GÖRÜŞME , 1 tanesinde İç Hastalıkları Uzmanımız ile 6-7 kişilik grup görüşmesi ,  1 tanesinde de Dr.Gürkan Kubilay ile 6 – 7 kişilik Grup görüşmesine girilir.

Grup görüşmesinin avantajı, başkalarının nasıl gittiğini görmek,sizdeki problemlerin başkasında da olup,olmadığını anlamaktır. Bireysel görüşme sayesinde de topluluk içinde söyleyemediklerinizi söyleme imkanınız olacaktır.

KLİNİK DANIŞMAN

İlk randevunuzda sizinle görüşen,sistemi Dr.Gürkan Kubilay kadar iyi bilen sağlık profesyonelleridir. Sizlere kişisel mail adreslerini vereceklerdir. Bu sayede,her türlü,diyet listesi, randevu vs sorunlarınızı bu adres üzerinden paylaşma olanağınız olacaktır.Maillerinize 24 saat içinde cevap verilmektedir.Teknik bir aksaklık nedeni ile cevap alamadığınız takdirde lütfen doktor@gurkankubilay.com’a durumu bildiriniz.

LİSTELERİN 1 GÜN ÖNCEDEN GÖNDERİLMESİ

Her görüşmede , sizin geçmiş 2 haftayı nasıl geçirdiğiniz sorgulanır ve YAĞ AĞIRLIK takibiniz yapılır. Soru ve sorunlarınız cevaplanır. Sizi evinize gönderdikten sonra tüm ekip oturur ve sizin durumunuza göre yeni listeler hazırlar.Bu listeleri de, bir sonraki randevunuza gelmeden 1 gün önce veya aynı gün mail adresinize gönderir.1 gün önce veya aynı gün göndermede amac,gelmeden listenizi inceleyip,ertesi gün bize liste hakkında soru sorma şansı verebilmektir.

RANDEVUNUZA GELEMEMİŞ İSENİZ

Listeniz zaten 1 gün önceden gönderilmiş olacaktır.Ancak yine de size,neden gelemediğinizi soran ve sorun olup,olmadığını araştıran bir mail gelecektir.Lütfen randevularınıza uyunuz ki, size 1 sonraki randevunuz için uygun listeleri hazırlayalım.

Tedavi sürecinde erteleme ya da ücret iadesi gibi durumlar olamadığı için randevulara uyulması , tedavinin sağlıklı yürütülebilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.


Bu 8 haftalık pakette Dr.Gürkan Kubilay ile , ilk görüşme de dahil 2 veya gerek görülürse 3  KEZ
karşı karşıya gelinmektedir. Tedavi daha sonra 8'er haftalık paketler halinde uygun YAĞ AĞIRLIĞINA inene kadar devam etmektedir. Görüşmeler esnasında, Dr. GÜRKAN KUBİLAY'ın uygun gördüğü hastalar, ekibimiz tarafından daha sık aralıklarla görülecektir.

Hastalarımızdan İstenilen Tahliller

AKŞ, İnsülin, SGOT, SGPT, TSH, TOTAL Kolesterol, HDL Kolesterol, LDL Kolesterol, Trigliserid, Ürik Asit, Homa İndeksi,  Üre,  Hemogram,  T3,  T4


 

Copyright © 2009
Dr. Gürkan Kubilay
Online Ziyaretçi 31
Bugün Ziyaretçi 1421
İç Hastalıkları Uzmanı
Dr.Gürkan Kubilay