GALERİ
Üyelik
Üye Olmak İstiyorum
Videolar
Bu Tarifler Sağlıklı Zayıflatır
Hadi, sağlıklı çorbalar için tıklayın.
Çorbalar
Et Yemekleri
Sebze Yemekleri
Salatalar
Tatlılar
Kaçamak
Diğer
Cilt Bakımı
 
Geri[1]23417İleri

Ali İhsan

Önceki Kilosu  :   140
Yeni Kilosu     :   113

Defalarca diyet yaptım. Defalarca kilo verip daha sonrasında  fazlasıyla geri aldım. Benimle aynı sorunu dünyada milyonlarca insan yaşıyor. Yaptığım diyetlerde yeri geldi sağlığım yeri geldi sinirlerim bozuldu. Eşimin desteği ve Kanal D Doktorum ekibiyle birlikte Sayın Gürkan Kubilay'ın yardımlarıyla sağlığımda ve hayatımda gözle görünür bir değişiklik oldu.


            Ben zayıflama sürecinde hiç aç kalmadım.  "Biz Ali İhsan'ı yedire yedire zayıflattık."  Sözünü hiç unutamıyorum. Mümkün olduğu kadar sık ama ölçülü yedim. Bol su tükettim. Eğer yürüyüşümüzde düzenli ve aksatmadan yaparsam kilo verebileceğimi ve kilo almayacağımı öğrendim.  


            Gürkan Bey'in yaklaşımı, hastaların genel bir sağlık kontrolü sonrası kendilerine özel bir yaşam programı hazırlamayarak zayıflatmak. Yiyeceği yemekten yapacağı spora kadar yakından ilgileniyor. Hastalarına, kendileriyle ortak sorunları olan diğer hastalarla birlikte seanslar düzenliyor. Bu seanslarda hastaların zayıflama sürecinde hem morallerini yüksek tutuyor hem de onları birbiriyle tanıştırıp sosyalleşme ve birbirlerine destek vermesini sağlıyor. Benim bulunduğum seanslarda aklımıza gelen tüm soruları, yaşadığımız sorunları  ne varsa kendisine sorduk. Tüm sorularımız güler yüzle cevap verdi. Kendisinin güler yüzü, pozitif enerjisi ve motivasyonu  zayıflama sürecinde bana büyük yardımcı oldu.


             Gürkan Bey sayesinde bir başarı hikâyem oldu. Sayın Gürkan Kubilay'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

 

Ali İhsan Eren

Copyright © 2009
Dr. Gürkan Kubilay
Online Ziyaretçi 12
Bugün Ziyaretçi 398
İç Hastalıkları Uzmanı
Dr.Gürkan Kubilay